Towarzystwo „Jastrzębiec” zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w IV Marszobiegu na Cieklinkę (Plisz), który odbędzie się w niedzielę 13 października 2013 roku. W tym roku impreza zakończy się integracyjnym grillem w Bednarce.

Zbiórka piechurów i „kijkarzy” o godz. 14.00 na parkingu obok zabytkowego kościoła w Lipinkach. Trasa prowadzić będzie przez Sochacz i Bednarskie na wzgórze Cieklinka (Plisz) o wys. 509 m.n.p.m. Ci, którzy zechcą wziąć udział w grillu integracyjnym, zejdą do Bednarki. Pozostałych czeka powrót grzbietem Ruskiej Góry do Lipinek. Cała trasa to ok. 16 km, czyli mniej więcej cztery godziny pieszej wędrówki. Wyprawa, organizowana wspólnie przez Towarzystwo „Jastrzębiec” oraz ULKS Lipinki odbędzie się bez względu na warunki atmosferyczne.

Na IV Marszobieg na Cieklinkę, lub tylko na integracyjne spotkanie w Bednarce, serdecznie zapraszamy również zrzeszonych w Klubie HDK PCK Lipinki krwiodawców. Prosimy wszystkich o przygotowanie we własnym zakresie kiełbasek na grilla i napojów, które pomogą spędzić w miłej atmosferze jesienne posiady integracyjne. Gorąco zachęcamy do wspólnego spędzenia niedzieli. Na odważnych w każdym wieku czekamy pod starym kościołem w Lipinkach.

Gorąco dziękuję Aleksandrze Bojakowskiej z Biura Projektowego Alpra oraz Jakubowi Wszołkowi z Agencji Reklamowej QMax za nieodpłatne przygotowanie projektu i druk plakatów zapowiadających IV Marszobieg na Cieklinkę (Plisz).