Już za dwa miesiące, czyli w sobotę 8 października 2022 roku, odbędzie się VI Maraton na Orientację „KIWON”. Właśnie ruszyły zapisy online, warto więc jak najszybciej zgłosić swój udział i zapłacić promocyjne wpisowe.

Organizatorem tej ogólnopolskiej imprezy biegowej jest Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Lipińskiej „Jastrzębiec”. Maraton na Orientację „KIWON” to wspaniała okazja do promocji Ziemi Lipińskiej, Beskidu Niskiego i Pogórza, a także ciągłego przypominania o naftowej przeszłości tych terenów. Od lat impreza ściąga zapalonych biegaczy na orientację z całej Polski, ale także wiernych sympatyków „KIWONA” z gminy Lipinki i powiatu gorlickiego.

Tradycyjnie uczestnicy Maratonu na Orientację „KIWON” będą mogli zmierzyć się na dwóch dystansach o długości 50km (TP50) oraz 20km (TP20). Oczywiście, jeśli odnajdą wszystkie punkty orientacyjne i wytyczą pomiędzy nimi najbardziej optymalną trasę. Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę internetową. Zerknijcie przede wszystkim do Regulaminu: https://kiwon.towarzystwojastrzebiec.pl/regulamin/

Zapisy ONLINE na stronie: https://kiwon.towarzystwojastrzebiec.pl/zapisy/. Pamiętajcie, że obowiązuje limit miejsc (150 osób) i TARCZA ANTYINFLACYJNA KIWONA. Przy zapisach w terminie do 31 sierpnia 2022 opłata maratonowa jest identyczna jak w zeszłym roku!

Dzięki uprzejmości Wójta Gminy Lipinki Czesława Rakoczego baza VI edycji Maratonu na Orientację „KIWON” to, podobnie jak w ubiegłym roku, hala sportowa Szkoły Podstawowej w Lipinkach. Serdecznie dziękujemy!