Z POWODU FATALNEJ POGODY KONCERT PLENEROWY ZOSTAŁ ODWOŁANY! Jacek Szary wraz z małżonką zapraszają wszystkich członków Towarzystwa „Jastrzębiec” z osobami towarzyszącymi na koncert plenerowy, który odbędzie się w sobotę 17 czerwca 2017 roku o godzinie 20:00 na przydomowym tarasie. (Lipinki 656)

Zapraszamy na wyjątkowy koncert Krakowskiej Grupy Hard Times. Repertuar tego pełnego ekspresji zespołu stanowią utwory o charakterze bluesowym oraz ragtime’y we własnych kompozycjach. Świetnie odnajdują się także w muzyce hiszpańskiej jak i w folku afrykańskim. W 2012 roku druga płyta zespołu została ogłoszona płytą roku w plebiscycie portalu bluesonline.pl. Niedawno wydali swoją trzecią płytę która zawiera autorskie kompozycje oraz polskie teksty.

https://youtu.be/s_xi8yo_ANI

https://youtu.be/pMQHH5W7T_A

https://youtu.be/mutuRWDSYjI

W skład zespołu wchodzi trzech niezwykle uzdolnionych muzyków, z których każdy to nieprzeciętna muzyczna indywidualność.

Łukasz Wiśniewski: wokalista Hard Times oraz Kraków Street Band, niezwykły harmonijkarz – od wielu lat uznawany za jednego z najlepszych w kraju. „Wiśnia” to także doświadczony nauczyciel gry na harmonijce ustnej oraz muzyk sesyjny.Związany harmonijkową super-grupą Harpcore

Piotr Grząślewicz: gitarzysta w Hard Times oraz gitarzysta i bandżonista Kraków Steet Band. związany z zespołami: Funk de Nite, Moribunda, Es Flores, Harpcore oraz Piwnica Św. Norberta. W ankiecie czasopisma Twój Blues został uznany za najlepszego gitarzystę roku 2012. Współpracuje również z krakowskim Teatrem STU gdzie komponuje i wykonuje na żywo muzykę do wielu spektakli.

Marcin Hilarowicz: Gitarzysta, cajonista rockowy, kompozytor, aranżer. Porusza się w stylach flamenco fusion, gypsy swing, folk, blues. Członek zespołów: Que Passa, Acoustic Guitar Kollektiv, Kraków Street Band, Orkiestra Straussowska “OBLIGATO”, Moribunda. Komponuje i wykonuje na żywo muzykę do spektakli w Krakowskim Teatrze STU.

Grupa porywa publiczność swymi żywiołowymi improwizacjami czego dowodem są tłumy fanów ochoczo przybywających na koncerty. A koncertom zespołu Hard Times towarzyszy zawsze wyjątkowa atmosfera, która dostarcza potrzebnego relaksu i pozwala nabrać nowej pozytywnej energii.

Ze względu na plenerowy charakter koncertu proszę zabrać ze sobą turystyczne krzesełka. W przypadku bardzo złej pogodny koncert może zostać odwołany.