Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Lipińskiej „Jastrzębiec” serdecznie zaprasza na kolejne już spotkanie z podróżnikiem. Tym razem o swej ubiegłorocznej wyprawie do Chin i Tybetu opowie Alicja Mojko.

Podczas prezentacji, która odbędzie się w Domu Ludowym w Lipinkach w czwartek 13 marca 2014 roku o godz. 18.00, Alicja Mojko zaprezentuje mnóstwo zdjęć, a także filmy nagrane podczas wyprawy. Jednak najbardziej wartościową częścią podróżniczego spotkania z artystką z Trójmiasta będzie jej opowieść o wielkiej miłości do Tybetu i o tym, jak można i trzeba realizować swoje marzenia.

Sama Alicja o swojej podróży mówi tak: Bajka, nie-bajka. O wrześniowo-październikowej wyprawie do Chin i Tybetu. Za siedmioma górami, za siedmioma morzami… tam, gdzie bije serce Świętej Góry o pięciu szczytach, wiatr śpiewa w modlitewnych flagach i nawet niebo błękitnieje, choć zasnuwa je szara mgła chińskiego smogu…

Serdecznie zapraszamy wszystkich spragnionych egzotycznych klimatów i spotkania z prawdziwą pasją. Szczególne zaproszenie kierujemy do członków „Jastrzębca”. Wstęp, oczywiście, wolny!